80%

برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک

25,000 تومان 5,000 تومان

توضیحات

باسمه تعالی
برای مطالعه تخصصی مدیریت استراتژیک و سیر آسان به سخت توصیه می‌شود به صورت زیر عمل کنید. این پسورد فقط برای شما ارسال شده است و در اختیار قرار دادن آن به دیگران مجاز نیست.
لطفاً برای شروع به نکات زیر توجه فرمایید:
۱- ابتدا نمونه ویدئو (‌sample) را که به صورت فایل فشرده است دانلود کرده و فیلم آن را مشاهده کنید. در صورت رضایت کل دوره را دانلود کنید. از اینکه برخی از ویدئوهای ارائه شده به زبان انگلیسی را متوجه نمی‌شوید نگران نباشید. بزودی راه می‌افتید!
۲- اگر از ابتدا قصد شروع دارید سیر آسان به سخت زیر را دنبال کنید و اگر هم گزینشی تمایل به مشاهده دارید باز هم امکان مشاهده وجود دارد.
۳- قول نمی دهیم اما در تلاش هستیم تا آزمونی شفاهی و البته آنلاین گرفته شده و مدرک آن از سوی دانشکده به شما تقدیم شود البته ممکن است مشمول هزینه هایی نیز باشد.
۴٫ پسورد همه فایلهای فشرده vdars.com است در برخی از فایلهای فشرده ممکن است vdars.ir باشد.
۵٫ تا جایی که زیر نویس فایلها را موفق شدیم پیدا کنیم در اختیار شما هم گذاشتیم. اگر شما محتوای بیشتری دارید در اختیار ما قرار دهید بویژه خلاصه هر یک از ویدئوها که مفید و راهگشاست.
۵- با نام خداوند شروع کنیم و اراده کنیم تا پایان دوره‌ها را ببینیم.

بخش اول: مفاهیم و کلیات مدیریت استراتژیک
در این بخش عمدتاً با مفاهیم اولیه و مقدماتی مدیریت استراتژیک همچون تعاریف، تحلیل محیط داخلی و خارجی و موارد مشابه سرو کار داریم. دوره‌های زیر در این زمینه مفید و کاربردی هستند: