دروس و منابع حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها

قوانین فروش

بسم الله الرحمن الرحیم

فرهیخته عزیز خوشحالیم که شما به خانواده ویدرس پیوستید.در حال حاضر هیچ سازمانی بصورت بلاعوض از ویدرس حمایت نمی‌کند و این سایت کاملاً خصوصی اداره می شود. برای ادامه حیات ویدرس و ارائه خدمات بهینه به شما عزیزان برخی از دوره‌های آموزشی به فروش می رسند. به قول حاج آقا قرائتی اسب حضرت ابوالفضل علیه‌السلام علف می‌خواهد! پس دریافت هر هزینه‌ای برای خدمات بهینه به شما عزیزان است. پس:
هر محصولی را که خریداری می‌فرمایید منحصراً شخص استفاده کننده خود شما هستید. در همه سیستم‌های شما به مدت نامحدود می‌توانید بهره برداری کنید  و حتی اگر فایلها از بین رفت می‌توانید مجدداً از ویدرس دریافت کنید.
اگر یک محصول را به شخص دیگری داده‌اید از ایشان بخواهید که مبلغ را از طریق سایت ویدرس پرداخت کنند.
اگر اعضای یک کلاس هستید یا تعداد شما زیاد است تخفیفات قابل توجهی برای شما در نظر گرفته‌ایم کافی است با پشتیبانی در تماس باشید.
برخی از مبالغ که به کیف پول شما به هر نحو از طریق مشوق‌های ویدرس واریز می گردد متعلق به شماست و می توانید با آن‌ها محصول خریداری کنید. اما یادتان باشد که اگر استفاده نکردید ما مدیون شما نیستیم. (‌تذکر: اگر شما مبلغی از حساب خودتان به کیف پول واریز کردید و قصد استفاده نداشتید امکان برگشت آن به حساب شما وجود دارد)
دوره‌هایی که در ویدرس قرار دارند حقوق آنها متعلق به مؤسسه، ویدرس و استاد است و بر این اساس ویدرس مؤظف با تسویه حقوق همه ذینفعان بوده لذا استفاده تجاری و عرضه رایگان دوره‌ها و تمامی محصولات به هر نحو اعم از نشر کاغذی، نشر الکترونیکی، از نظری شرعی، اخلاقی، عرفی و قانونی ممنوع است.
اولین رسالت ویدرس معلمی و عدالت آموزشی است اگر دانشجو و طلبه‌ی محترمی قادر به خرید دوره‌ها نبود با ما در تماس باشد. اما از طریق تدابیری که در سایت هم اندیشیده شده است (‌همچون بازدید روزانه، معرفی سایت به دیگران، بررسی محصولات، عضویت در سایت) مبالغی به کیفی پول واریز می‌شود که امکان دریافت برخی از دوره‌ها را هموار می‌کند.