60%

اصول بازاریابی: دانشکده کسب‌وکار لندن

25,000 تومان 10,000 تومان

توضیحات

باسمه تعالی
برای مطالعه تخصصی مدیریت بازاریابی و سیر آسان به سخت توصیه می‌شود به صورت زیر عمل کنید.
لطفاً برای شروع به نکات زیر توجه فرمایید:
۱- ابتدا نمونه ویدئو (‌sample) را که به صورت فایل فشرده است دانلود کرده و فیلم آن را مشاهده کنید. در صورت رضایت، کل دوره را دانلود کنید.
۲- اگر از ابتدا قصد شروع دارید سیر آسان به سخت زیر را دنبال کنید و اگر هم گزینشی تمایل به مشاهده دارید باز هم امکان مشاهده وجود دارد.
۳- قول نمی دهیم اما در تلاش هستیم تا آزمونی شفاهی و البته آنلاین گرفته شده و مدرک آن از سوی دانشکده به شما تقدیم شود البته ممکن است مشمول هزینه هایی نیز باشد.
۴٫ پسورد همه فایل‌های فشرده vdars.com است در برخی از فایل‌های فشرده ممکن است پسورد vdars.ir باشد.
۵٫ تا جایی که موفق شدیم زیر نویس فایل‌ها را پیدا کنیم آن‌ها را در اختیار شما گذاشتیم. اگر شما محتوای بیشتری دارید در اختیار ما قرار دهید بویژه خلاصه هر یک از ویدئوها که مفید و راهگشاست.

مدیریت بازاریابی دانشگاه لندن
این دوره هم یکی از دوره‌های بسیار خوب بازاریابی است. که از مفاهیم پایه شروع کرده و تا پایان ادامه می‌دهد:

نمونه فایل اصول بازاریابی دانشکده کسب و کار لندن
  • باسمه تعالی
  • برای مطالعه تخصصی مدیریت بازاریابی و سیر آسان به سخت توصیه می‌شود به صورت زیر عمل کنید.
  • لطفاً برای شروع به نکات زیر توجه فرمایید:
  • ۱- ابتدا نمونه ویدئو (‌sample) را که به صورت فایل فشرده است دانلود کرده و فیلم آن را مشاهده کنید. در صورت رضایت، کل دوره را دانلود کنید.
  • ۲- اگر از ابتدا قصد شروع دارید سیر آسان به سخت زیر را دنبال کنید و اگر هم گزینشی تمایل به مشاهده دارید باز هم امکان مشاهده وجود دارد.
  • ۳- قول نمی دهیم اما در تلاش هستیم تا آزمونی شفاهی و البته آنلاین گرفته شده و مدرک آن از سوی دانشکده به شما تقدیم شود البته ممکن است مشمول هزینه هایی نیز باشد.
  • ۴٫ پسورد همه فایل‌های فشرده vdars.com است در برخی از فایل‌های فشرده ممکن است پسورد vdars.ir باشد.
  • ۵٫ تا جایی که موفق شدیم زیر نویس فایل‌ها را پیدا کنیم آن‌ها را در اختیار شما گذاشتیم. اگر شما محتوای بیشتری دارید در اختیار ما قرار دهید بویژه خلاصه هر یک از ویدئوها که مفید و راهگشاست.