09126522810

سؤال‌های رایج و راهنما

باسمه تعالی

راهنمای استفاده از ویدرس

در ویدرس دروس مختلف دانشگاهی و حوزوی وجود دارد ( متن، ویدئو و صوت) که اگر عضو سایت باشید می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید. حتی دروس رایگان نیز نیاز به عضویت در ویدرس دارند. برای این منظور مراحل زیر را دنبال فرمایید:

۱- ابتدا در ویدرس عضو شوید از  طریق این لینک لطفاً نام کاربری و رمز عبور خود را برای مراجعات بعدی به سایت به خاطر بسپارید.

تذکر: دریافت شماره تلفن  صرفاً برای اطلاع رسانی و پاسخگویی سریعتر به شما عزیزان است و کاملاً نزد سامانه ویدرس محفوظ است.

تذکر۲: اگر هنگام ثبت نام سیستم پیام می دهد که این ایمیل قبلاً وجود دارد به این معناست که شما قبلاً ثبت نام کرده اید. پس بهتر است به قسمت ورود رفته و نام کاربری و رمز عبور خود را که فراموش کرده اید بازیابی فرمایید.

help-vdars-0

help-vdars-00

۲- اگر قبلا عضو شده اید می توانید از طریق لینک ورود به سایت وارد سایت شوید. ( لینک در بالای صفحه سایت و سمت چپ قرار دارد.

help-vdars-1

help-vdars-3

۳- اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید روی لینک ورود کلیک فرموده و پس از آن روی گزینه رمز عبور را فراموش کرده اید کلیک فرمایید: که صفحه ای مانند زیر مشاهده می شود:

 

help-vdars-4

به خاطر داشته باشید که اگر در جی میل روی not spam کلیک فرمایید دیگر ایمیل های ویدرس در اسپم شما ذخیره نشده و بلکه مستقیماً در inbox نمایش داده خواهند شد.

لطفاً سؤال‌ها و راهنمای زیر را مطالعه فرمایید در صورت به جواب نرسیدن با ما در تماس باشید:

تذکر مهم: از طریق صفحه رزور پرداخت صورت نگیرد.

دوره‌های کوتاه‌مدت حفاظت شده با رمز

این دوره‌ها معمولاً ویژه دانشگاه‌ها بوده که به صورت حضوری نیازمند امتحان هستند و البته ممکن است دوره‌های خریداری شده دارای حق کپی باشند که نشر آن‌ها برای همه ممکن نیست

پرداخت کردم از حساب کم شده اما نمی توانم وارد دوره شوم

دانش‌پژوه عزیز ممکن است شما از صفحه رزرو اقدام به پرداخت کرده باشید که باید به ما اطلاع بدهید تا بصورت دستی برای شما دوره را فعال کنیم. توصیه می کنیم که اگر قدص پرداخت دارید از صفحه رزرو دوره را لغو کرده و از صفحه اصلی دوره دوباره اقدام به پرداخت کنید.

بعد از پرداخت مستقیماً به صفحه دوره هدایت نمی‌شوم

درست است پس از آنکه شما با موفقیت پرداخت کردید لینک شما را به صفحه اصلی سایت هدایت می‌کند کافی است که دوره مورد نظر خود را پیدا کرده و بعد روی آن کلیک فرمایید.